Hakkımızda

Gebze Kiralık kepçe

Gebze'de faaliyete başlayan ÖZÇELEBİ KEPÇE, 

Bu sürede sermayesini ve kadrosunu daha da geliştiren ÖZÇELEBİ KEPÇE, kısa zamanda çağın gereksinimlerine cevap vermeye baslamıştır. Şu anda sektöründe ÜSTÜN HİZMET, KALİTE ve MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ ön planda tutan şirket, Türkiye DE hizmet vermekten büyük mutluluk ve onur duyar.

Her geçen gün genişleyen ürün yelpazemiz ile tüm dünyayi kapsayan müsteri portföyümüzün ihtiyaçlarina teknolojiyi etkin ve verimli kullanarak Bureau Veritas, CE ve SGS sertifikalari standartlarinda ürünler ile cevap verebilmenin onur ve gururunu yasamaktayiz.

Bugün, daha iyi hizmet verebilmek maksadiyla Kocaeli / Gebze de hizmet vermekteyiz.

 Uzun yılların vermiş olduğu deneyimle inşaat, alt yapı çalışmaları, bina yıkımı gibi alanlarda araç filomuzu sürekli geliştirerek her zaman en iyi hizmet kalitesini sağlama ilkesini edindik. Hizmet kalitemizi geliştirme adına dar alanlarda, ağır iş makinelerinin çalışma olanağının bulunmadığı ortamlarda, bina içlerinde çalışabilecek işinizin daha ve verimli ilerlemesini sağlayacak mini ekskavatör iş makinelerinin kiralama hizmetlerini vermekteyiz. Kocaeli, Gebze, Dilovası, Körfez Darıca Çayırova gibi yoğun sanayi bölgelerimizde her türlü mini ekskavatör kiralama hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca bobcat kiralama, mini silindir kiralama, paletli ekskavatör kiralama hizmeti de vermekteyiz. ÖZÇELEBİ Hafriyat olarak teknolojinin sürekli geliştiği, iş makinelerinin günümüzde bizlere sağlamış olduğu kolaylıkları siz değerli firmalarımıza sunmaktan memnuniyet duyacağız.

Vizyonumuz

Sektörde güven veren bir dünya şirketi olarak, daima yenilikçi ve gelişmeye açık, değişim ve gelişimde öncü bir dünya markası olmayı sürdürmektir.

Misyonumuz

Sektörde en ileri teknolojiyi takip etmek, bilgi, tecrübe ve yaratıcılığa dayalı kaliteli üretim anlayışımızla kalıcı ilişkiler kurmak, sosyal ve ekonomik değer yaratarak ülke ekonomisine katkıda bulunmak, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, çalışanlarımız, pay sahiplerimiz ve ülkemiz için sürekli fayda yaratmaktır.